1992 yılında sektörün öncü markası olarak başladığımız ticari hayatımıza, sürekli artan ve büyüyen müşteri portföyümüzle birlikte ‘’ÜRETMEK İÇİN BÜYÜYORUZ’’ sloganıyla devam ediyoruz.

Kahramankazan Sarayköy ve Keresteciler Sanayi Sitesi Bölgesinde bulunan 12.000 m² alana sahip fabrikamızda 7.200 ton alüminyum profil üretimi, 4.750 ton elektrostatik toz boyama kapasitemiz bulunmaktadır.

Ayrıca tesisimiz bünyesinde solar panel çerçeve işleme merkezi, ısı bariyer montaj hattı, mekanik işlem merkezi ve ahşap transfer kaplama merkezi bulunmaktadır.

30 yıllık tecrübesi ile yurt içinde ve yurt dışında satış ağına sahip olan Anka Alüminyum sektörün lider markası olarak emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Fabrika

Kahramankazan Sarayköy Sanayi Sitesi Bölgesinde bulunan 7.000 M2 alana sahip fabrikamızda üretimde yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı alüminyum profil üretimi yapılmaktadır.

Ostim Merkez

Ostim Organize Sanayi Bölgesinde 3500 m² alana sahip, içerisinde showroom ve mimari sistem profillerin yer aldığı genel merkezimiz; satış & pazarlama, dış ticaret, muhasebe, teknik ofis, satın alma, insan kaynakları ve idari birimleri ile hizmet vermektedir.

Elektrostatik Toz Boya Tesisi &
Lojistik Merkez Üs

Keresteciler Sanayi Sitesi Bölgesinde bulunan 5.000 M2 alana sahip tesisimizde yıllık 4750 ton elektrostatik toz boyama işlemi yapılmaktadır. Tesisimizde ayrıca çeşitli paketleme seçenekleriyle de depolama ve sevkiyat imkânı sunulmaktadır.

Ekstrüzyon

Anka Alüminyum sahip olduğu 7 inç DANIELI BREDA marka ekstrüzyon presi ile hassas ve yüksek kalitede yıllık toplam 7200 ton alüminyum ekstrüzyon üretim kapasitesine sahiptir.

Elektrostatik Toz Boya

Gema marka üretim araçları ve ITALTECNO marka kompakt fırınımızın bulunduğu yıllık 4750 ton elektrostatik toz boya kapasitesine sahip tesisimizde çevreye duyarlı ve özverili bir şekilde boyama, paketleme ve sevkiyat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Solar Panel Çerçeve İşlem Merkezi

Yenilenebilir enerji alanında hizmet vermekte olan Solar Panel üreticisi firmaların tasarımları doğrultusunda tam otomatik işleme hattımızla kısa kenar, uzun kenar ve köşe takozların üretimi yapılmaktadır. Günlük 10.000 set üretim kapasitesi ile yenilenebilir enerji sektörüne hizmet verilmektedir.

Isı Bariyer Montaj Hattı

Bünyemizde bulunan 2 adet ısı bariyer montaj hattı ile mimari sistemlerde iç ve dış sıcaklık izolasyonu için kullanılan ısı bariyer montajlaması yapılmaktadır.

Mekanik İşlem Merkezi

Müşterilerimizin üretimini yapmakta olduğumuz profiller üzerinde slot açma, delik delme, diş çekme ve boylama işlemlerinde hizmet vermekteyiz.

Ahşap Transfer Kaplama Merkezi

Çözüm ortaklığı yaptığımız müşterilerimizin üretimini yapmakta olduğumuz profiller üzerinde dekoratif amaçlı ahşap görünümlü yüzey uygulaması hizmeti de vermekteyiz.

 

SERTİFİKALARIMIZ

Language
error: İçerik güvenlidir. Normal tıklayınız.