Ekstrüzyon

Anka Alüminyum yıllık toplam 7500 ton alüminyum ekstrüzyon üretim kapasitesine sahip DANIELI BREDA markası ile hassas bir şekilde ve yüksek kalitede ürünler üretmektedir.

Elektrostatik Toz Boya

Yıllık  4750 ton elektrostatik toz boya kapasitesine sahip ITALTECNO marka kompakt tesisimizde çevreye duyarlı Gema marka üretim araçları ile iş ortaklarının taleplerini özverili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca çeşitli paketleme seçenekleri sunarak depolama ve sevkiyat imkanı sunmaktadır.

Solar Panel Çerçeve İşlem Merkezi

Yenilenebilir enerji alanında hizmet vermekte olan Solar Panel üreticisi firmaların tasarımları doğrultusunda tam otomatik işleme hattımızla uzun kenar, kısa kenar ve köşe takozların ritimi yapılmaktadır. Günlük 10.000 set üretim kapasitesi ile yenilenebilir enerji sektörüne hizmet vermektedir.

Isı Bariyer Montaj Hattı

Bünyemizde bulunan 2 adet ısı bariyer montaj hattı ile mimari sistemlerde iç ve dış sıcaklık izolasyonu için kullanılan ısı bariyer montajlaması yapılmaktadır.

Mekanik İşlem Merkezi

Çözüm ortaklığı yaptığımız müşterilerimizin üretimini yapmakta olduğumuz profiller üzerinde delik delme, 
slot açma, diş çekme ve boylama işlemlerininde hizmet vermekteyiz.

Ahşap Transfer Kaplama Merkezi

Çözüm ortaklığı yaptığımız müşterilerimizin üretimini yapmakta olduğumuz profiller üzerinde dekoratif amaçlı ahşap görünümlü yüzey uygulaması hizmeti de vermekteyiz.

Language
error: İçerik güvenlidir. Normal tıklayınız.